Pilkinanti kaukė GLAMOUR Zero Yellow (250ml) - e-sampunai.lt
Pilkinanti kaukė GLAMOUR Zero Yellow...

Pilkinanti kaukė GLAMOUR Zero Yellow (250ml)

1 Komentarai ir įvertinimai
KAUKEGLM_250
8,00 €
Su PVM

Ši pilkinanti kaukė skirta panaikinantis geltoną atspalvį šviesiuose, pilkuose, natūraliuose ir dažytuose plaukuose. Pilkinanti kaukė padidina baltų plaukų ryškumą, pagyvina sidabro atspindžius ir sušvelnina vario-oranžinės spalvos tonus, pabrėždamas šaltus tonus.

 

Pilkinanti kaukė GLAMOUR Zero Yellow (250ml)

Ši pilkinanti kaukė skirta panaikinantis geltoną atspalvį šviesiuose, pilkuose, natūraliuose ir dažytuose plaukuose. Šios kaukės sudėtyje esantis argano aliejus ir keratinas, drėkina ir minkština plaukus. Pilkinanti kaukė Zero Yellow ne tik pašalina nepageidaujamą geltoną atspalvį iš plaukų, bet ir padaro plaukus švelnius ir elastingus. Kaukė padidina baltų plaukų ryškumą, pagyvina sidabro atspindžius ir sušvelnina vario-oranžinės spalvos tonus, pabrėždamas šaltus tonus. Tinka moteriškiems ir vyriškiems plaukams.

Naudojimas: ant drėgnų, išplautų plaukų uždėti pilkinančią kaukę  GLAMOUR Zero Yellow. Kaukę palaikyti 3-5 min. ir  gerai išplauti.         

DĖMESIO: atsinaujinusi pakuotė !    

1 Prekės įvertinimai

Puiku
Esu bandžiusi daug pilkinančių kaukių, likau maloniai nustebinta šia kauke. labai gražus pilkas, švelnus atspalvis. Ilgai išlieka ant plaukų.
Data

Jums taip pat gali patikti

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą