Plaukų kondicionieriai

Kondicionieriai

Kondicionieriai naudojami po galvos plovimo šampūnu. Kondicionieriai veikia išorinę plauko struktūrą (vidinę plauko struktūrą veikia plaukų kaukės), užpildydami mikro plyšelius plauko odelėje, todėl išplovus galvą kondicionieriumi plaukai tampa lengvai iššukuojami ir švelnūs. 

Klaidingai yra manoma, jog kondicionierius gali atstoti plaukų kaukę. Tačiau pagrindinis skirtumas tarp plaukų kaukės ir kondicionieriaus yra tas, jog kondicionieriai veikia plauko išorę, o plaukų kaukės plauko vidų. Taip pat nerekomenduojama vieno plovimo metu naudoti ir kondicionieriau ir plaukų kaukės. Plaukų kaukę rekomenduojama naudoti iki 3 kartų per savaitę (galima naudoti ir dažniau, tačiau geresnio efekto nuo to nebus). O kondicionierių rekomenduojam naudoti po kiekvieno plovimo, išskyrus tada kai naudojama plaukų kaukė. 

Išsirinkti tinkamą kondicionierių nėra lengva, dėl to visada rekomenduojame tiesiog parašyti mūsų konsultantui į messenger programėlę esančia apačioje dešinėje pusėje. Taupant Jūsų ir mūsų laiką, prieš rašant galite tiesiog nufotografuoti savo plaukus ir atsiųsti mums. O mūsų konsultantas parinks Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią plaukų priežiūros priemonę.

Skaityti toliau...
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą