Plaukų kaukės

Plaukų kaukės

Plaukų kaukės naudojamos atstatyti vidinę plauko struktūrą. Plaukų kaukės rekomenduojama naudoti ne dažniau nei 3 kartus per savaitę (galima naudoti ir dažniau, tačiau tai neturės didesnės įtakos Jūsų plaukų grožiui). Dažniausiai plaukų kaukės laikomos nuo 3 iki 7 min. po praėjus šiam laikui plaukai išplaunami vandeniu, naudoti kondicionierių po plaukų kaukės nerekomenduojama. Plaukų kaukės veikia vidinę plauko struktūrą prisotindamos plaukus reikalingomis medžiagomis, dažniausiai tai būna keratinas, kolagenas, proteinai ir pan. 

Dažniausiai plaukų kaukės naudojamos pažeistiems, išsišakojusiems ir lūžinėjantiems plaukams atstatyti. Taip pat plaukų kaukės padeda sumažinti, balinimo ir kitų cheminių procedūrų (plaukų dažymas, džiovinimas ir pan.) padarytą neigiamą poveikį plaukams. 

Išsirinkti tinkamą plaukų kaukę nėra lengva, dėl to visada rekomenduojame tiesiog parašyti mūsų konsultantui į Messenger programėlę, esančia apačioje dešinėje pusėje. Taupant Jūsų ir mūsų laiką, prieš rašant galite tiesiog nufotografuoti savo plaukus ir atsiųsti mums. O mūsų konsultantas parinks Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią plaukų priežiūros priemonę.

 

Skaityti toliau...
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą