Šampūnai Jūsų plaukams ! išsirinkite tai kas tinka Jums !

Šampūnai

Šampūnai

Tinkamo šampūno pasirinkimas yra labai svarbus Jūsų plaukų grožiui išlaikyti. Šampūnas tai priemonė, kuri naudojama kasdien, todėl yra labai svarbu išsirinkti Jūsų plaukams tinkantį šampūną. Netinkamas parinktas šampūnas gali: riebaluoti plaukus, sukelti pleiskanų atsiradimą ar net galvos niežulį. Tam kad Jums palengvintumėme tinkamo šampūno išsirinkimą, savo svetainėje šampūnus suskirstėme į kategorijas, pagal plaukų tipus. Pasirinkę kategoriją pagal savo plaukų tipą, galėsite greitai ir patogiai išsirinkti Jums geriausiai tinkantį šampūną. 

Tačiau reikia žinoti, jog net ir patys brangiausi šampūnai negali išspręsti visų problemų susijusių su plaukais. Pavyzdžiui išsausėjusių plaukų galiukų problemai spręsti dažnai reikia ir kitų priemonių, tokių kaip: plaukų kaukės, nenuplaunamo kondicionieriaus/pienelio ar aliejuko. Šampūno pagrindinė funkciją yra gerai išplauti plaukus nuo nešvarumų ir daryti poveikį plauko išorei. Giluminį poveikį plauko struktūrai dažniausiai daro kondicionierius arba veiksmingiausiai tą atlieka plaukų kaukė. Taip pat įvairūs nenuplaunami kondicionieriai, pieneliai, aliejukai ar gydomosios apmolės. 

Išsirinkti tinkamą šampūną nėra lengva, dėl to visada rekomenduojame tiesiog parašyti mūsų konsultantui į messenger programėlę esančia apačioje dešinėje pusėje. Taupant Jūsų ir mūsų laiką, prieš rašant galite tiesiog nufotografuoti savo plaukus ir atsiųsti mums. O mūsų konsultantas parinks Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią plaukų priežiūros priemonę.

Skaityti toliau...
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą