Blond me Oksidantas

  Schwarzkopf Blond Me oksidantas (1000ml)

  OKSIDSW_1000
  12,00 €
  Su mokesčiais 1-2 d.d.

  Oksidantas Schwarzkopf Blond Me skirtas naudoti su Schwarzkopf Professional Blond Me linijos šviesinimo milteliais ir šios linijos dažais. Schwarzkopf Blond Me oksidantas yra vidutinio tirštumo, lengvai tepamas. Šis oksidantas užtikrina idealų ir 100% lygų plaukų spalvos padengimą. Spalvos pigmentai užrakinami plauko viduje, o pats plaukas sustiprinamas ir saugomas nuo pažeidimų.

  Oksidanto/emulsijos stiprumas
  • 6%
  • 9%
  • 12%
  • 2%

   

  Oksidantas Schwarzkopf Blond Me (2% / 6% / 9% 12%)

  Oksidantas Schwarzkopf Blond Me skirtas naudoti su Schwarzkopf Professional Blond Me linijos šviesinimo milteliais ir šios linijos dažais. Schwarzkopf Blond Me oksidantas yra vidutinio tirštumo, lengvai tepamas. Šis oksidantas užtikrina idealų ir 100% lygų plaukų spalvos padengimą. Spalvos pigmentai užrakinami plauko viduje, o pats plaukas sustiprinamas ir saugomas nuo pažeidimų. Schwarzkopf Professional Blond Me oksidante esančios mikrodalelės padeda išryškinti šviesios spalvos intensyvumą, užtikrina visapusišką spalvos priežiūrą, nuostabų blizgesį ir ilgalaikį rezultatą. Schwarzkopf Professional Blond Me oksidantas padeda užtikrinti natūralų plaukų drėgmės balansą. Šis aktyvatorius drėkina ir suteikia patobulintą plaukų apsaugą, kai maišomas su Blond Me dažais ir šviesinimo milteliais. Šios Blond Me linjos priemonės yra specialiai sukurtos šviesiems tonams išgauti nesužalojant ir apsaugant plaukus.

  Naudojimas: maišymo santykis nurodytas ant produkto pakuotės.  Sudėtyje yra vandenilio peroksido. Vengti preparato patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant praplauti tekančiu vandeniu. Mūvėti  pirštines. Saugoti nuo vaikų. Naudoti laikantis instrukcijų. Laikyti vėsioje vietoje, nepasiekiamoje tiesioginės saulės šviesos. 

  5 Prekės
  Atliepimų apie šią prekę nėra

  Jums taip pat gali patikti

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimą

  Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau