Šviesinimo milteliai Blonderator PLEX & Keratin (500g)
Blonderator milteliai
Šviesinimo milteliai Blonderator PLEX...
Blonderator milteliai

Šviesinimo milteliai Blonderator PLEX & Keratin (500g)

1 Komentarai ir įvertinimai
MILTIMP10_500
18,00 €
Su PVM

Šviesinimo milteliai Blonderator PLEX & Keratin (500g)

Nedulkantys šviesinimo milteliai Blonderator PLEX & Keratin pakelia plaukų spalvą net iki 10 tonų. Speciali PLEX formulė praturtinta amino rūgštimis ir augaliniu keratinu veiksmingai apsaugo plaukus, šviesinimo metu. Plaukai išlieka spindintys, sveiki ir švelnūs.

Rekomenduojama naudotu su Imperity Singularity arba Glamour emulsijomis/oksidantais. 

 

Šviesinimo milteliai Blonderator PLEX & Keratin (500g)

Nedulkantys šviesinimo milteliai Blonderator PLEX & Keratin pakelia plaukų spalvą net iki 10 tonų. Speciali PLEX formulė praturtinta augaliniu keratinu veiksmingai apsaugo plaukus, šviesinimo metu. Plaukai išlieka spindintys, sveiki ir švelnūs.

  • PLEX formulė: plaukus maitinančios medžiagos gaunamos jungiant amino rūgštis ir cukrus. Dėka šios kombinacijos plaukai apsaugomi nuo stipraus cheminio poveikio šviesinimo metu.

  • Augalinės kilmės keratinas: šviesinimo milteliai Blonderator PLEX & Kertin yra praturtinti augaliniu keratinu, kuris yra gaunamas iš kviečių, kukurūzų ir sojos pupelių. Šis keratinas hidrolizuoti baltymų pavidalu prasiskverbia pro plauko mikro plyšelius (kutikules) giliai į plauko struktūrą ir atstato plauko struktūrinius pažeidimus (keratinas yra pagrindinė plauko sudedamoji dalis). Plaukai yra ne tik apsaugomi, bet ir atstatoma jų struktūra.

Naudojimas: sumaišyti  dalį (25 g) miltelių ir 2 dalis (50 g) oksidanto/emulsijos 3%, 6 %, 9% arba 12% stiprumo, maišyti plastikiniame indelyje. Priklausomai nuo natūralios plaukų spalvos, norimo šviesinimo tono ar dažymo technikos, laikyti ant plaukų 20-45 min. Po to išplauti vandeniu. 

Po plaukų šviesinimo rekomenduojama naudoti After Color šampūną ir kaukę skirtus dažytų plaukų priežiūrai. 

1 Prekės įvertinimai

Rekomenduoju
Šitie milteliai nerealūs!! Buvau nustebinta, kad jie yra ružavos spalvos, bet konsistencija ir rezultatai puikūs. Klienčių plaukai labai gražiai blizga ir tikrai jų neišsausina. Verti dėmesio
Data

Jums taip pat gali patikti

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą