Pilkinantis šampūnas GLAMOUR Zero Yellow (250ml)
Pilkinantis šampūnas GLAMOUR Zero...

Pilkinantis šampūnas GLAMOUR Zero Yellow (250ml)

SAMPGLM_250
7,00 €
Su PVM

Šampūnas naikinantis geltoną atspalvį šviesiuose, pilkuose, natūraliuose ir dažytuose plaukuose.  Šis šampūnas pasižyminti minkštinančiomis ir maitinančiomis savybėmis, turinti didelę mėlynų ir violetinių pigmentų koncentraciją. Puikiai neutralizuoja nepageidaujamą geltoną atspindį. Padidina baltų plaukų ryškumą, pagyvina sidabro atspindžius ir sušvelnina vario-oranžinės spalvos tonus, pabrėždamas šaltus tonus.

 

Pilkinantis šampūnas GLAMOUR Zero Yellow (250ml)

Pilkinantis šampūnas naikinantis geltoną atspalvį šviesiuose, pilkuose, natūraliuose ir dažytuose plaukuose.  Nepageidaujama geltona spalva plaukuose atsiranda dėl aplinkos poveikio (dėl vandens prisotinto per daug geležies, dėl saulės spindulių poveikio ir pan.). Šis pilkinantis šampūnas pasižyminti minkštinančiomis ir maitinančiomis savybėmis, turinti didelę mėlynų ir violetinių pigmentų koncentraciją. Puikiai neutralizuoja nepageidaujamą geltoną atspindį. Padidina baltų plaukų ryškumą, pagyvina sidabro atspindžius ir sušvelnina vario-oranžinės spalvos tonus, pabrėždamas šaltus tonus. Tinka moteriškiems ir vyriškiems plaukams. 

Naudojimas: šampūną tolygiai paskirstykite ant drėgnų plaukų ir švelniai masažuokite, daugiau dėmesio skirdami labiausiai pageltusioms vietoms. Palikite keletą minučių, tada gerai išplaukite.

Įvertinimų apie prekę kol kas nėra.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą